/new/

Dyrektor nauczyciel mianowany – właściciel

„Już kiedy byłam małą dziewczynką chciałam zostać nauczycielką. Zabawa w szkołę była jedną z moich ulubionych zabaw, a prezent pod choinkę w postaci dziennika jednym z nielicznych prezentów, które pamiętam do dziś.  Od 2014 roku udało mi się połączyć marzenia z dzieciństwa z moją pasją.

Dzieci są całym moim światem , w życiu i w pracy. Codziennie obserwuję jak poznają świat, zdobywają nowe umiejętności, zaskakują mnie swoją mądrością. Zarażają optymizmem. Od nich najwięcej się nauczyłam. Radość z drobiazgów, pokory i spokoju w dążeniu do celu oraz tego, jakie metody najlepiej sprawdzają się w pracy z dziećmi. Dziecko jest dla mnie partnerem. Wymaga indywidualnego podejścia, zasługuje na szacunek i uwagę. Każde jest ważne. Kiedy się spotykamy ja pracuję , dziecko się dobrze bawi.”

Startem na drodze mojego rozwoju były studia z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka . Dające mi dodatkowo możliwość pracy jako terapeuta pedagogiczny oraz logopeda. Dodatkowo ukończyłam studia   w Wyższej Szkole Przymierza Rodziny na kierunku: Oligorofrenopedagogika oraz ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi na kierunku: Zarządzanie oświatą . Dbając o bezpieczeństwo pracowników, dzieci i placówki ukończyłam BHP w Szkole Głównej Gospodarska Wiejskiego.

Praca z dziećmi pokierowała mnie na  studia dzięki którym zostałam diagnostą i terapeutą Integracji Sensorycznej

Uczestniczę również w licznych kursach i szkoleniach  poszerzając  swoja wiedzę.