kontakt.jpg

Posiłki

Maluchy otrzymują cztery smaczne posiłki :

• śniadanie
  • obiad : zupka
  • obiad: II danie
  • podwieczorek

W kuchni kierujemy się Programem Zdrowego Żywienia Dzieci, Nie martwcie się Państwo, jeżeli Wasze dziecko jest alergiczne – zadbamy o to, aby posiłki były przygotowywane specjalnie dla Waszej pociechy. Staramy się podawać dzieciom posiłki pełne kolorowych witamin, czyli z dużą ilością warzyw i owoców.Dzieci każdego dnia zjadają pieczywo, które wypiekane jest w naszym piecu. Kuchnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do przygotowywania najlepszych i zdrowych posiłków (m.in. piec konwekcyjno – parowy). Słodycze? To świetna rzecz, ale tylko od święta! Na co dzień dbamy o zdrowe szkliwo małych ząbków! Słodkie soki pełne konserwantów zastępujemy kompotami, herbatkami z suszonych owoców i koktajlami przyrządzonymi w specjalnym blenderze Hamilton Beach, które świetnie smakują i na długo gaszą pragnienie. Wszystkie naczynia oraz blaty, których używamy do przygotowywania posiłków, posiadają specjalne atesty i są bezpieczne dla dzieci.