onas.jpg

O nas

W naszym Przedszkolu  i Żłobku Delfinek dzieci uczą się nie tylko podstawowych umiejętności, uczą się również przede wszystkim życia w zgodzie z tradycją, ale też z innymi kulturami. Dzieciaki staramy się wychowywać w duchu tolerancji i każde traktujemy jak swoje.

Nasza placówka Delfinek zatrudnia wykwalifikowanych pedagogów, dla których praca z maluchami jest prawdziwą misją i pasja! Nauka  od tak sympatycznych fachowców będzie dla milusińskich czystą przyjemnością.

Zapewniamy dwujęzyczną edukację!

Zapewniamy:

• Wszelakie informacje na temat postępów naszych dzieci dostępne w każdej chwili dla Rodziców.
  • Budynek naszego przedszkola przyjazny i bezpieczny dla pociech.
  • Przystosowanie dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Ekologiczne i zdrowe rozwiązania w nowym przedszkolu przy ulicy  Pod Bateriami !

Rekuperacja  Co to takiego? To nowoczesny system wentylacji, dzięki któremu powietrze będzie oczyszczone i pozbawione alergenów. (w ciągu godziny 20-krotna wymiana powietrza) Powietrze jest ciągle wymieniane, bez przeciągów. Nie ma przeciągów – nie ma zachorowań. Wymiana powietrza jest niezależnie od warunków atmosferycznych, czy mróz czy upał my zawsze mamy świeże powietrze.

• Możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
  • Stałą opiekę specjalistów, którzy będą kontrolować prawidłowy rozwój maluchów.
  • Dogodne godziny pracy – zaopiekujemy się Państwa dzieckiem od 6:30 do 18:00
  • Wyżywienie, które będzie smakować nawet małym niejadkom, a przy tym będzie spełniało ich zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze!

Teren naszego przedszkola jest w 100% bezpieczny i przyjazny dla dzieci. Jasne i przestronne sale dydaktyczne wcale nie zniechęcają do nauki, wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej rozbudzają ciekawość małych odkrywców. W kolorowym ogrodzie, otaczającym budynek,  dzieci obserwują życie przyrody oraz bawią się zabawkami dostosowanymi do ich potrzeb oraz możliwości.