onas.jpg

O nas

Przedszkole i Żłobek Delfinek to placówka  w ,której dzieci  rozwijają swoją kreatywność oraz zainteresowania. Dzieciaki staramy się wychowywać w duchu tolerancji, do każdego podchodzimy indywidualnie. Nasza placówka zatrudnia wykwalifikowanych pedagogów dla których praca z dziećmi jest pasją, a ich postępy edukacyjne sprawiają  nam ogromną radość i dają motywację do kolejnych działań. Rozwój dziecka jest jak niezapisana tablica, którą każdego dnia staramy się zapełniać przez naukę poprzez zabawę.

Nasze atuty:

• Oddzielny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci uczęszczających do żłobka,
  •  Duża sala do zajęć z Integracji Sensorycznej,
  • Własna Kuchnia,
  • Dogodne godziny pracy- zaopiekujemy się Państwa dzieckiem od 6.30-18.00
  • Indywidualne podejście do dziecka,
  • Przystosowanie dla dzieci niepełnosprawnych,
  • Otwartość i chęć do kontaktu z rodzicami-dzięki czemu codziennie otrzymują Państwo wyczerpujące informacje na temat swojej pociechy,
  • Świeże powietrze, dzięki rekuperacji,
  • Stała opieka specjalistów dla których rozwój malucha jest priorytetem
  • Monitorowane przestronne sale, które zachęcają do odkrywania świata
  • Szeroko rozumiana edukacja- korzystamy z przewodników edukacyjnych jednak wiele aktywności w ciągu dnia dostosowujemy indywidualnie do naszych podopiecznych